Istanbulmark Interactive

Web Tasarım

web tasarım, web sitesi tasarımı, web tasarımıWeb tasarım çalışmalarının her bir ayrıntı ve detayını büyük bir titizlik ve özveri ile değerlendiren firmamız, sektör ve alanınızda sizi tüm dünyada temsil edecek web sitenizi kreatif ve marjinal bakış açısı ile tasarlar ve üretir.

Web tasarım çalışmalarımızda önemle üzerinde durduğumuz ve benimsediğimiz değerlerimiz;

 • Web tasarımı yapılacak internet sitesinin, faaliyet gösterdiği alan ve sektöre özel, web site sahibi kurum kimliği ile bütünleşik, etkileyici ve ilgi çekici bir şekilde tasarlanması.
 • Web site alt yapı düzenlerinin modern kurallara uygun, sorunsuz ve kusursuz bir şekilde dizayn edilmesi.
 • Web sitesi üzerinde bulunan tüm alanların, dışarıdan hiç bir yardım ve müdahaleye gerek duymadan kolay ve sorunsuzca yönetilebilmesi.
 • Web tasarımı tamamlanan internet sitesinin full performans, dinamik ve hızlı web sunucularında yayınının sağlanması.
 • Hizmet sonrası gerekli tüm teknik destek, danışmanlık ve bilgi edinme gibi hizmetlerin her daim müşterilerimize sunulması.

Tüm web tasarım çalışmalarında bu esas ve prensipleri uygulayan firmamız, hizmet sağladığı müşterilerine beklenenin üzerinden fayda ve dönüşüm sağlayarak, müşterilerinin hedeflerine kalıcı ve emin adımlarla ulaşmasının verdiği güven ve memnuniyet ile adından övgü ile söz ettirmektedir.

Web Tasarım Yaptırarak Neler Kazanırsınız?

İnternet, günümüzde en etkili ve güçlü sosyal ve toplumsal iletişim aracı olarak insanların hayatında kalıcı bir yer edinmiştir. Bu sebeple gerekli tüm ihtiyaçlar; ürün, hizmet, bilgi vb. internet aracılığı ile web siteleri vasıtasıyla karşılanmaktadır. Görüyoruz ki, önceki dönemlerde web sitelerinin kullanımı dahi bilinmez iken, günümüzde TV reklamlarına dahi çıkmaktadır.

Bu nedenle hedef kitlenize hitap etmenin en etkili yolu başarılı ve profesyonel bir web sitesinden geçmektedir. İşletmenize yapacağınız en büyük yatırımlardan birtanesi olarak, kusursuzca tasarlanmış, tamamı ile profesyonel ve kurumsal, ilgi çekici ve akılda kalıcı bir web tasarım çalışması olarak değerlendiriniz.

Firmamız, yılların verdiği bilgi, birikim, tecrübe ve uzman kadrosu ile web tasarımı alanında kurumsal hizmet vererek adından övgü ile söz ettirmektedir.

Etkili, ilgi çekici ve akılda kalıcı bir web tasarımı çalışmasıyla web sitenizle her gün yeni müşteriler edinebilir ürün ve hizmetlerinizin satışlarını ikiye katlayabilirsiniz.

İnternetin giderek yaygınlaşması ve kullanımı ile birlikte artık toplumumuzda ve hayatımızda vazgeçilmez bir yer edindiği görülmektedir. Bu nedenle bir çok işlemler online olarak internet üzerinden yapılmakta olup tüm bireysel ve kurumsal ihtiyaçlar web siteleri aracılığı ile karşılanmaktadır. Bu sebeple etkili ve kreatif bir web tasarım çalışması ile siz de bu alanda insanların ihtiyaçlarını karşılayabilen bir web sitesi tasarımı yaptırabilirsiniz.

Firmalar ve Şirketler için Web Tasarımı

Ürün ve hizmetlerinizin tanıtım ve reklamlarında, web siteleri çok büyük bir rol oynamaktadır. Firmanız ve şirketiniz için yapılacak olan etkili ve profesyonel bir web tasarımı çalışması ile yeni müşteriler edinerek hızlı ve emin adımlarla büyüyebilir, hedefinize ulaşabilirsiniz. Fakat bilinmelidir ki, web tasarım çalışmanız tamamı ile profesyonel, etkili ve dikkat çekici olarak tasarlanmalı, ziyaretçilerinizi kendine hayran bırakmalıdır.

Web Tasarım’da Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bir web tasarım çalışmasında dikkat edilmesi, gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

 1. Web tasarımınız size ve sektörünüze özgü olmalı, sizi zenginleştirici bir şekilde yansıtmalı ve temsil etmelidir.
 2. Menü, buton ve metin materyallerinin dizilimi ve görünümü, web tasarım aşamasında çok dikkatlice ayarlanmalı ve göze hoş gelecek bir şekilde dizayn edilmelidir.
 3. Web sitenizin alt yapısı dinamik, güvenilir ve sağlam temeller üzerine kurulmuş olmalıdır.
 4. Web sitenizin yazılım kodları modern w3 kalite kurallarına göre oluşturulmalı, içeriğindeki kod hataları en aza indirilmelidir.
 5. Web tasarımı yapılan internet sitesi, arama motorlarına tamamen uyumlu olmalı, arama motoru örümceklerinin sayfanıza rahatça erişebilmesi sağlanmalıdır.
 6. Web sitenizin içeriğinde bulunan tüm görsel ve metin dökümanları sadece sizde bulunmalı, web üzerinde daha önce kesinlikle yayınlanmış olmamalıdır.
 7. Web tasarımı yapılan sitenizin genel mantığı insanlara faydalı, bilgilendirici, aydınlatıcı ve taleplerini karşılayıcı olmalıdır.

Yukarıda belirtilen bu değerler, web tasarımı projesinde bulunması gereken maddelerden bazılarıdır.

Bu uyum ve çerçevede bir web sitesi kurmak,firma ya da kurumunuzun menfaati ve geleceği açısından büyük önem taşımaktadır.

Birlikte çalışmak dileklerimizle.

Copyright © 2015 | Her Hakkı Saklıdır.